Poznaj nas

Witamy na naszej stronie internetowej. Biuro Podróży GPT (Great Polish Travel Iwona Kuryło) powstało z zamiłowania do podróżowania i doświadczenia zbudowanego podczas wieloletniej pracy w branży turystycznej, gdyż z turystyką związane jesteśmy już od niemal 20 lat. Posiadamy certyfikat Polskiej Izby Turystyki, oferujemy podróże szyte na miarę dla różnych grup oraz rezerwację wczasów i wycieczki dla klientów indywidualnych. Współpracujemy z wiodącymi organizatorami turystycznymi, a ich doświadczenie oraz solidność są gwarancją udanego pobytu i bezpiecznej podróży.

 

Nasze biuro zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta tuż przy Rynku w Żorach, na ul. Moniuszki 8, a nowoczesny wystrój i miła obsługa gwarantują Ci przyjemną atmosferę podczas procesu wyboru, a następnie rezerwacji swojej wymarzonej podróży. Zapewniamy oferty Last Minute i First Minute z preferencyjnymi zniżkami od różnych touroperatorów. Dodatkowo posiadamy w swojej ofercie także pakiety ubezpieczeń turystycznych, bony podarunkowe, bilety autokarowe. Gwarantujemy zawsze takie same ceny jak u organizatorów.

 

Nasze zalety:
•    doświadczenie poparte wykształceniem kierunkowym, licznymi podróżami, pracą pilota wycieczek zagranicznych oraz wieloletnią pracą w branży turystycznej
•    solidna wiedza teoretyczna oraz praktyczna
•    wyselekcjonowane oferty wczasów i wycieczek
•    gwarancja jakości oferowanych usług oraz bezpieczeństwo podróżowania
•    indywidualne podejście do każdego Klienta, zachowanie poufności i dyskrecja
•    niezawodność przy spełnianiu Twoich oczekiwań
•    sumienność naszych doradców podróży oraz miła i rodzinna atmosfera
•    rezerwacja w wygodny dla Ciebie sposób: przez internet, telefonicznie, w Biurze Obsługi Klienta

 

Zaufaj naszemu doświadczeniu i zrealizuj z nami swoje wymarzone podróże. 
Jesteśmy do Twojej dyspozycji i służymy radą, gdyż zdajemy sobie sprawę, że poszukiwanie atrakcyjnych ofert ściśle dopasowanych do Twoich oczekiwań, pochłania bardzo dużo czasu i energii.

 

Zapraszamy do kontaktu.
Iwona Kuryło i Joanna Wojtas

 

To Twój czas, czas na podróż!

Proszę czekać ...